ІНТЕРЛІНГВА

UMI  Ви зацікавлені в міжнародному спілкуванні в Європі, Північній і Південній Америці, Австралії або в великих частинах Африки?

Ви бажаєте вивчити мову, але гадаєте, що вона занадто складна?

Чи Ви, взагалі, гадаєте, що іноземні мови цікаві?

Тоді зверніть увагу на Інтерлінгву - сучасний засіб міжнародного спілкування.

Інтерлінгва є:

Europa Загальноєвропейською.
Інтерлінгва використовує слова обрані з наступних мов: італійської, іспанської, португальської, французької, англійської, німецької та російської.
Scientia Науковою.
Інтерлінгва - це результат широкої співпраці європейських та американських лінгвістів та філологів, які методично підбирали міжнародний словник із словами загальними для більшості європейських мов.
Natura Природною.
Жодна частина Інтерлінгва не є штучною або вигаданою. Кожен елемент мови Інтерлінгва спирається, як мінімум, на три європейські мови. Інтерлінгва – приклад простоти без неприродності!
Conversation Практичною.
Мільйони людей розуміють Інтерлінгву „з першого погляду”. Особливо мовці „нео-латинських” мов розуміють Інтерлінгву відразу ж, та майже без зусиль. І тоді, що є більш підходящим для твоїх подорожей?
Facile Легкою.
Граматика Інтерлінгви є одноманітна, а вимова слів притримується неухильним та простим правилам. У Інтерлінгві немає ніяких нескінченних списків виключень... Інтерлінгву вивчати приємно!
Libros Педагогічна.
З Інтерлінгвою Ви вивчите майже автоматично безліч „іноземних” та „наукових” слів Вашої рідної мови. Інтерлінгва складає ідеальну базу для Ваших подальших занять мовами!
Bandieras Нейтральна.
Інтерлінгва не є власністю якого-небудь одного народу або культури. Жоден носій мови не буде мати незаслуженої переваги. Користуючись Інтерлінгвою припиняєш лінгвістичну дискримінацію.
Ponte antique "Сучасна Латинь".
Більшість всіх міжнародних слів мають латинське або грецьке походження. У Інтерлінгві ці міжнародні слова набувають форм прототипу, будучи стандартизованими. Результатом являється міжнародна та спрощена, елегантна та … практична „сучасна латинь”.
Musica Повна дивертисменту.
Через Інтерлінгву Ви зустрічаєте зростаючу співдружність, утворену з розумних та творчих осіб. Наші конференції це незабутні пригоди. Приходьте та розважайтеся з нами! Ласкаво просимо!

Коротка версія

ІНТЕРЛІНГВА це результат широкої співпраці європейських та американських лінгвістів. Інтерлінгва використовує багато латинських слів, але й міжнародних слів з: італійської, іспанської, португальської, французької, англійської, німецької та російської мов. Граматика Інтерлінгви одноманітна та дуже легка. Вимова слів притримується неухильним та простим правилам.


InterlinguaINFORMATION
Contacto: Representation e organisationes national de interlingua
Film: Hallo, hallo – nos presenta interlingua!
Dictionarios e cursos de interlingua
Materiales pro studiar interlingua