UMI  Norite bendrauti su Europa, Šiaurės ir Pietų Amerika, Australija ir daugeliu Afrikos šalių?

Norite išmokti kalbą, bet manote, kad tai jums per daug sudėtinga?

Ar jūs apskritai domitės kalbomis?

Atkreipkite dėmesį į Interlingua – šiuolaikinę tarptautinio bendravimo priemonę.

Interlingua:

Europa Sava Europai.
Interlingua vartojami žodžiai paimti iš italų, ispanų, portugalų, prancūzų, anglų, vokiečių ir rusų kalbų.
Scientia Moksliška.
Interlingua – tai Europos ir Amerikos lingvistų ir filologų bendradarbiavimo rezultatas. Jie ekstrahavimo būdu sukūrė tarptautinį žodyną, kurį sudaro žodžiai, kuriuo supranta įvairiomis Europos kalbomis kalbantys žmonės.
Natura Natūrali.
Nė viena kalbos dalis nėra sukurta dirbtinai. Kiekvienas Interlingua kalbos elementas sutinkamas mažiausiai trijose Europos kalbose. Interlingua: supaprastinimas be dirbtinumo!
Conversation Praktiška.
Milijonai žmonių supranta Interlingua „iš pirmo žodžio“. Ypač kalbantys „neo lotynų“ kalbomis supranta Interlingua iš karto ir beveik be jokių pastangų. Ideali priemonė kelionėms!
Facile Lengva.
Interlingua gramatika labai taisyklinga ir paprasta, o žodžiai tariami pagal paprastas ir pastovias taisykles. Interlingua neturi jokių sąrašų su išimtimis ar netaisyklingais žodžiais. Mokytis Interlingua malonu!
Libros Švietėjiška.
Su Interlingua jūs išmoksite ir beveik automatiškai suprasite daugybę „tarptautinių“ ir „mokslinių“ savo gimtosios kalbos žodžių. Interlingua jums yra puikus pagrindas toliau mokytis kalbų!
Bandieras Neutrali.
Interlingua nepriklauso jokiai tautai ar kultūrai. Nė vienas kalbantis neturi jokio negarbingo privalumo. Kalbėk Interlingua ir padėk tašką kalbinei diskriminacijai.
Ponte antique "Modernioji lotynų kalba".
Dauguma visų tarptautinių žodžių yra lotynų ar graikų kilmės. Interlingua kalboje šie žodžiai turi pirmapradę ir standartizuotą formą. Rezultatas — „modernioji lotynų kalba“, tarptautinė ir supaprastinta, elegantiška ir praktiška.
Musica Linksma.
Su Interlingua jūs įsitrauksite į besiplečiančią draugiją, kurioje daug protingų ir kūrybingų žmonių. Mūsų konferencijos — tai nepamirštami nuotykiai. Ateikite ir linksminkitės su mumis! Sveiki atvykę!

Version breve / Trumpai

Interlingua tai gausaus Europos ir Amerikos mokslininkų-lingvistų kolektyvo bendro darbo rezultatas. Interlingua kalbos žodyną sudaro daugybė lotynų kalbos ir tarptautinių žodžių, paimtų iš italų, ispanų, portugalų, prancūzų, anglų, vokiečių ir rusų kalbų. Interlingua gramatika nesudėtinga ir patogi. Žodžių tarimas aiškus ir taisyklingas.


InterlinguaINFORMATION
Contacto: Representation e organisationes national de interlingua
Film: Hallo, hallo – nos presenta interlingua!
Dictionarios e cursos de interlingua
Materiales pro studiar interlingua